242NQ030PBF stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 242NQ030PBF
170 in stock
More 242NQ030PBF
MODULE DC
500 in stock
More 242NQ030PBF VISHAY
30V 240A Schottky D-67 HALF-Pak
20 in stock
More 242NQ030PBF VISHAY
3932 in stock
More 242NQ030PBF VISHAY/IR
new
60 in stock
More 242NQ030PBF DIV
316 in stock