242NQ030R stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More 242NQ030R IR
136 in stock
More 242NQ030R IR
240A 30V HALF-PAK D-67
29 in stock
More 242NQ030R IR
240A/30V/DIODE/1U
140 in stock
More 242NQ030R IR
168 in stock
More 242NQ030R IR
4768 in stock
More 242NQ030R
DIODE
14 in stock
More 242NQ030R
MODULE
136 in stock
More 242NQ030R IR
MODULE DC
600 in stock
More 242NQ030R VISHAY
30V 240A Schottky D-67 HALF-Pak
50 in stock
More 242NQ030R
MODULE DC,IR
600 in stock