1210B823K101CT stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 1210B823K101CT KAMA
0.0000,1210 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 100 V T&R MH
2000 in stock
More 1210B823K101CT WALSIN
WALSIN - 1210B823K101CT
100000 in stock
More 1210B823K101CT WALSIN
3000 in stock