1210B823K500CT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 1210B823K500CT KAMA
0.0000,1210 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 50 V T&R GP
2000 in stock
More 1210B823K500CT WALSIN
3000 in stock