1210B823K250CT stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 1210B823K250CT KAMA
0.0000,1210 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 25 V T&R GP
2000 in stock
More 1210B823K250CT WALSIN
3000 in stock