LP2985AIBP-2.4 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More LP2985AIBP-2.4
BGA5
3083 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
514 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
IC LDO 150MA 2.4V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.4
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
12000 in stock