LP2985AIBP-3.6 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型号
More LP2985AIBP-3.6 NS
545 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NSC
400 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
IC LDO 150MA 3.6V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-3.6
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
5-microSMD
12000 in stock