LP2985AIBP-2.9 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More LP2985AIBP-2.9
BGA5
2922 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
180 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
545 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NSC
500 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
IC LDO 150MA 2.9V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.9
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
5-microSMD
12000 in stock