LP2985AIBL-285 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型号
More LP2985AIBL-285 NATIONAL
171 in stock
More LP2985AIBL-285 NS
776 in stock
More LP2985AIBL-285 NSC
1000 in stock
More LP2985AIBL-285 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBL-285 NS
IC LDO 150MA 2.85V LN 5MICROSMD
500 in stock
More LP2985AIBL-285 NS
5-microSMD
12000 in stock