LP2985AIBL-3.3 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More LP2985AIBL-3.3 NS
2632 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NATIONAL
SMD-5
6500 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
IC LDO 150MA 3.3V LN 5MICROSMD
2250 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
5-microSMD
12000 in stock