IXFV26N50P stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More IXFV26N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV26N50P IXYS
Original,TO-220
56555 in stock
More IXFV26N50P IXYS
520 in stock
More IXFV26N50P
100 in stock