IXFV36N50P stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More IXFV36N50P IXYS
200 in stock
More IXFV36N50P IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV36N50P IXYS
Original,TO-220
56559 in stock
More IXFV36N50P IXYS
520 in stock
More IXFV36N50P
100 in stock