IXFV36N50PS stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More IXFV36N50PS IXYS
200 in stock
More IXFV36N50PS IXYS
180 in stock
More IXFV36N50PS IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50PS I X Y S
IGBT/Module
50 in stock