IXFM21N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More IXFM21N50 IXYS
486 in stock
More IXFM21N50 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM21N50 I X Y S
50 in stock
More IXFM21N50 EEI
IXFM21N50
25 in stock
More IXFM21N50 IXYS
Original,TO-204AA
57023 in stock
More ixfm21n50 IXYS SEMICONDUCTOR GMBH
ixfm21n50
200 in stock
More IXFM21N50
53 in stock
More IXFM21N50 IXYS
51 in stock
More IXFM21N50 IXYS
TO-204
53 in stock
Similar Parts of IXFM21N50
IXFM21N50-A
4 suppliers
21030 in stock
IXFM21N50IXYS
3 suppliers
535 in stock