IXFM24N50 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More IXFM24N50 IXYS SEMICONDUCTOR
51 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More IXFM24N50 28
9352
50 in stock
More IXFM24N50 IXYS
89 in stock
398 in stock
More IXFM24N50 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM24N50 IXY
18600 in stock
More IXFM24N50 EEI
IXFM24N50
25 in stock
More IXFM24N50
440 in stock
More IXFM24N50 IXYS
Original,TO-204AA
57024 in stock
More IXFM24N50
TRANSISTOR,IXFM24N50
90 in stock