IXFM42N20 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More IXFM42N20 IXYS CORPORATION
56 in stock
More IXFM42N20
322 in stock
More IXFM42N20
9824
80 in stock
More IXFM42N20 IXYS
42 A, 200 V, N-CHANNEL, SI, POWER, MOSFET, TO-204AE
8000 in stock
Similar Parts of IXFM42N20
IXFM42N20-A
4 suppliers
21990 in stock