PHMB600B12 IGBT MODULE Single 600A 1200V stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Номер
More PHMB600B12
12 in stock
More PHMB600B12 NIEC
12 in stock
More PHMB600B12 NIEC
60 in stock
More PHMB600B12 NIEC
600A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB600B12 NIEC
92 in stock
More PHMB600B12 NIEC
50 in stock
More PHMB600B12 NIEC
MODULE
20 in stock
More PHMB600B12
MODULE DC
53 in stock
More PHMB600B12
NIEC
10000 in stock
More PHMB600B12
Stocks
100 in stock
Similar Parts of PHMB600B12
PHMB600B12/IGBT
2 suppliers
65657 in stock