PHMB800A6 IGBT MODULE Single 800A 600V stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Номер
More PHMB800A6 NIEC
OEM EXCESS
284 in stock
More PHMB800A6
12 in stock
More PHMB800A6 NIEC
12 in stock
More PHMB800A6 NIEC
60 in stock