IXTQ30N50P stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Номер
More IXTQ30N50P IXYS
TO-3P
1008 in stock
More IXTQ30N50P IXYS
4468 in stock
More IXTQ30N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXTQ30N50P IXYS
TO-3P
6000 in stock
More IXTQ30N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-3P
45000 in stock
More IXTQ30N50P IXYS
5000 in stock
More IXTQ30N50P IXYS
3200 in stock
More IXTQ30N50P IXYS
5020 in stock
More IXTQ30N50P IXYS
4285 in stock