IXTQ44N50P stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More IXTQ44N50P IXYS
TO-3P
1008 in stock
More IXTQ44N50P IXYS
1060 in stock
More IXTQ44N50P IXY
38220 in stock
More IXTQ44N50P IXY
TO-3P
32880 in stock
More IXTQ44N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXTQ44N50P IXYS
6000 in stock
More IXTQ44N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-3P
45000 in stock
More IXTQ44N50P IXYS
1380 in stock
More IXTQ44N50P IXYS
3797 in stock
More IXTQ44N50P IXYS
5000 in stock