IXFT44N50P stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Номер
More IXFT44N50P IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFT44N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT44N50P IXYS
2658 in stock
More IXFT44N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT44N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT44N50P IXYS
520 in stock
More IXFT44N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT44N50P IXYS
4552 in stock
More IXFT44N50P IXYS
500 in stock