IXFT52N30Q stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Номер
More IXFT52N30Q IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFT52N30Q
IXYS
10000 in stock
More IXFT52N30Q I X Y S
50 in stock
More IXFT52N30Q
819 in stock
More IXFT52N30Q IXYS
TO
800 in stock
More IXFT52N30Q IXYS
TO-268
53 in stock
More IXFT52N30Q IXYS
52 A, 300 V, N-CHANNEL, SI, POWER, MOSFET, TO-268
8000 in stock