IXFT40N30Q stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Номер
More IXFT40N30Q IXYS GMBH
30 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More IXFT40N30Q IXYS
155 in stock
More IXFT40N30Q
IXYS
12000 in stock
More IXFT40N30Q I X Y S
50 in stock
More IXFT40N30Q
372 in stock
More IXFT40N30Q
1188 in stock
More IXFT40N30Q IXYS
TO
800 in stock
More IXFT40N30Q IXYS
TO-268
53 in stock
More IXFT40N30Q IXYS
40 A, 300 V, N-CHANNEL, SI, POWER, MOSFET, TO-268
10000 in stock
Similar Parts of IXFT40N30Q
IXFT40N30QTRSN
3 suppliers
77049 in stock