1PS79SB40 Schottky barrier diode stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More 1PS79SB40 NXP
Stock Europe - ROHS:YES
3380 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More 1PS79SB40 NXP
6000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 1PS79SB40 NXP
15000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More 1PS79SB40 PHILIPS
2393 in stock
More 1PS79SB40 NXP SEMICONDUCTORS
DIO SOD-523 C1A2 120MA 40V SWI
14325 in stock
More 1PS79SB40 NXP
968 in stock
More 1PS79SB40 1840 NXP
1840 in stock
More 1PS79SB40 PHILIPS/NXP
3000 in stock
More 1PS79SB40
57000 in stock
More 1PS79SB40
3153 in stock
Similar Parts of 1PS79SB40
1PS79SB40-115
27 suppliers
1PS79SB40-699
9 suppliers
136025 in stock
1PS79SB40/DG
3 suppliers
26487 in stock