1PS79SB70 Schottky barrier diode stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Номер
More 1PS79SB70 NXP
12000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 1PS79SB70 NXP
15000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More 1PS79SB70 PHI
OEM
20500 in stock
More 1PS79SB70 PHILIPS
NEW PARTS
3000 in stock
More 1PS79SB70
NXP
150000 in stock
More 1PS79SB70 NXP
70V 70MA SCHOTTKY DIODE SC-79 2P
2872 in stock
More 1PS79SB70
216000 in stock
More 1PS79SB70 NXP
510 in stock
More 1PS79SB70 NXP
6000 in stock
Similar Parts of 1PS79SB70
1PS79SB70-0603-G-PB-FREE
4 suppliers
135000 in stock