STP80NF55L-06 N - CHANNEL 55V - 0.005 ohm - 80A TO-220 STripFET POWER MOSF stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More STP80NF55L-06 STM
15300 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STP80NF55L-06 STM
4300 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More STP80NF55L-06
FAC-NEW 130918YEN
17800 in stock
More STP80NF55L-06 ST
TO-220
5000 in stock
More STP80NF55L-06 ST MICRO
15300 in stock
More STP80NF55L-06 STM
STM - STP80NF55L-06
7650 in stock
More STP80NF55L-06 STM
1200 in stock
More STP80NF55L-06 ST MICROELECTRONICS
983 in stock
More STP80NF55L-06 264 ST MICROELECTRONICS
264 in stock