STP80NF55L-08 N-CHANNEL 55V - 0.0065ohm - 80A - TO-220/D2PAK STripFET¢â II stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More STP80NF55L08 STM
9961 in stock
More STP80NF55L-08 ST
BINI
5000 in stock
More STP80NF55L-08 STM
Power MOSFET Transistors N-Ch 55 Volt 80 Amp
2900 in stock
More STP80NF55L-08
50 in stock