STB45NF3LL N-CHANNEL 30V - 0.014ohm - 45A TO-220 - TO220FP - D2PAK STri stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More STB45NF3LL ST
TO-263
5000 in stock
More STB45NF3LL STM
338843 in stock
More STB45NF3LL
9800 in stock
More STB45NF3LL
TO263
6941 in stock
More STB45NF3LL S T
50 in stock
More STB45NF3LL ST
CA3
200 in stock
More STB45NF3LL ST
30000 in stock
More STB45NF3LL
442 in stock
More STB45NF3LL
5149 in stock
More STB45NF3LL ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
Similar Parts of STB45NF3LL
STB45NF3LLT4
18 suppliers
593930 in stock
STB45NF3LL-TR
11 suppliers
655598 in stock