STB4NB50 N - CHANNEL 500V - 2.5ohm - 3.8A - D2PAK/I2PAK PowerMESHO MO stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More STB4NB50 STM
49949 in stock
More STB4NB50
12900 in stock
More STB4NB50 S T
TO-263
50 in stock
More STB4NB50 ST
30000 in stock
More STB4NB50
480 in stock
More STB4NB50 ST
TO-263
10600 in stock
More STB4NB50 ST
50000 in stock
More STB4NB50 ST
TO
8000 in stock