RC0805J182 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型號
More RC0805J182 TAITRON
Chip-R, 1.8K Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''Reel, 1
80000 in stock
More RC0805J182 TAITRON
Chip-R, 1.8K Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''''Reel, 1/8W, Thi
95000 in stock