RC0805J202 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型號
More RC0805J202 TAITRON
Chip-R, 2K Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''Reel, 1/8
180000 in stock
More RC0805J202 TAITRON
Chip-R, 2K Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''''Reel, 1/8W, Thick
35000 in stock