LP2985AIBP-2.4 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型號
More LP2985AIBP-2.4
BGA5
3083 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
514 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
IC LDO 150MA 2.4V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.4
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
12000 in stock