LP2985AIBP-2.9 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More LP2985AIBP-2.9
BGA5
2922 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
180 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
545 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NSC
500 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
IC LDO 150MA 2.9V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.9
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
5-microSMD
12000 in stock