LP2985AIBL-3.3 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More LP2985AIBL-3.3 NS
2632 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NATIONAL
SMD-5
6500 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
IC LDO 150MA 3.3V LN 5MICROSMD
2250 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
5-microSMD
12000 in stock