IXFN120N20 HiPer FET Power MOSFETs stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More IXFN120N20 IXYS GMBH
230 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More IXFN120N20 IXYS
module
853 in stock
More IXFN120N20
46 in stock
More IXFN120N20
43 in stock
More IXFN120N20
21 in stock
More IXFN120N20 IXYS
20 in stock
More IXFN120N20 IXYS
SOT227
243 in stock
More IXFN120N20
IXYS
12 in stock
More IXFN120N20 IXYS
100,module
100 in stock
Similar Parts of IXFN120N20
IXFN120N20P
7 suppliers
1300 in stock