IXFN120N20P stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More IXFN120N20P IXYS
510 in stock
More IXFN120N20P
100 in stock
More IXFN120N20P I X Y S
50 in stock
More IXFN120N20P IXYS
HC
120 in stock
More IXFN120N20P IXYS
TO-264
150 in stock