IXFN100N50P stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型號
More IXFN100N50P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFN100N50P IXYS
300 in stock
More IXFN100N50P
12 in stock
More IXFN100N50P IXYS
12 in stock
More IXFN100N50P IXYS
124 in stock
More IXFN100N50P IXYS
90A/500V/MOS/1U
128 in stock
More IXFN100N50P IXYS
156 in stock
More IXFN100N50P IXYS
510 in stock
More IXFN100N50P IXYS
MODULE
500 in stock
More IXFN100N50P GOULD
MODULE DC
28 in stock