IXFM24N50 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More IXFM24N50 IXYS SEMICONDUCTOR
51 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More IXFM24N50 28
9352
50 in stock
More IXFM24N50 IXYS
89 in stock
398 in stock
More IXFM24N50 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM24N50 IXY
18600 in stock
More IXFM24N50 EEI
IXFM24N50
25 in stock
More IXFM24N50
440 in stock
More IXFM24N50 IXYS
Original,TO-204AA
57024 in stock
More IXFM24N50
TRANSISTOR,IXFM24N50
90 in stock