IXFM50N20 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More IXFM50N20 IXYS CORPORATION
65 in stock
More IXFM50N20 IXYS
486 in stock
More IXFM50N20
IXYS
10000 in stock
More IXFM50N20 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM50N20 I X Y S
50 in stock
More IXFM50N20 IXYS
New,STK-SHIP TODAY
51 in stock
More IXFM50N20 IXY
18600 in stock
More IXFM50N20
290 in stock
More IXFM50N20 IXYS
Original,TO-204AA
57026 in stock
More IXFM50N20 IXYS/MOT
TO-3
560 in stock