FGH40N60UFD stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More FGH40N60UFD
11258 in stock
More FGH40N60UFD FSC
2792 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
10340 in stock
More FGH40N60UFD FSC
TO-3P
5800 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
CA4
13600 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
600V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
TO-247
3500 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock
More FGH40N60UFD FSC
-197 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
TO-247
5020 in stock