FGH40N65UFD stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More FGH40N65UFD FAIRCHILD
650V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH40N65UFD IN STOCK
IN STOCK
170 in stock
Similar Parts of FGH40N65UFD
FGH40N65UFDTU
17 suppliers
914155 in stock