ST180C12C0 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More ST180C12C0
OEM EXCESS
319 in stock
More ST180C12C0 IR
50 in stock
More ST180C12C0
200 in stock
More ST180C12C0
IR
10000 in stock
More ST180C12C0 VISHAY
1200V 350A Phase Control SCR TO-200AA (A-Puk)
12 in stock
More ST180C12C0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-200AB
56745 in stock
More ST180C12C0 IR
module
690 in stock
More ST180C12C0 IR
TO-200AA (A-Puk)
5660 in stock
Similar Parts of ST180C12C0
ST180C12C0L
5 suppliers
17028 in stock