ST180C12C0L stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Codice
More ST180C12C0L IR
OEM EXCESS
308 in stock
More ST180C12C0L
300 in stock
More ST180C12C0L
IR
16100 in stock
More ST180C12C0L VISHAY
1200V 350A Phase Control SCR TO-200AA (A-Puk)
12 in stock