NRC06F6982TR stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More NRC06F6982TR NIC
In stock ships today
5003 in stock
More NRC06F6982TR NIC
RES, 69.8K OHM, 1/10W, 1%, SMT
3800 in stock
More NRC06F6982TR NIC
35000 in stock
Similar Parts of NRC06F6982TR
NRC06F6982TRF
2 suppliers
15000 in stock