NRC06F6982TRF stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More NRC06F6982TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 1% 69.8K OHM
5000 in stock
More NRC06F6982TRF NIC COMPONENTS CORP
10000 in stock