LP2985AIBP-2.4 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Codice
More LP2985AIBP-2.4
BGA5
3083 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
514 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
IC LDO 150MA 2.4V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.4
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
12000 in stock