LP2985AIBP-3.6 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Codice
More LP2985AIBP-3.6 NS
545 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NSC
400 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
IC LDO 150MA 3.6V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-3.6
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
5-microSMD
12000 in stock