IXFX32N50Q stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More IXFX32N50Q IXYS
CONF OEM STK
4000 in stock
More IXFX32N50Q IXYS
STOCK
234 in stock
More IXFx32N50Q IXYS
57 in stock
More IXFX32N50Q
1000 in stock
More IXFX32N50Q
IXYS
10000 in stock
More IXFX32N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFX32N50Q EEI
IXFX32N50Q
25 in stock
More IXFX32N50Q
738 in stock
More IXFX32N50Q
1066 in stock