IXFX38N80Q2 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Codice
More IXFX38N80Q2 IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFX38N80Q2 IXS
60 in stock
More IXFX38N80Q2 IXYS CORPORATION
104 in stock
More IXFX38N80Q2
1000 in stock
More IXFX38N80Q2
IXS
10000 in stock
More IXFX38N80Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX38N80Q2 IXYS
OEM 2-5 DAYS
38 in stock
More IXFX38N80Q2 IXYS
HK Parkeli United Development Co., Ltd. China,New Original R
20 in stock
More IXFX38N80Q2 IXS
25 in stock
More IXFX38N80Q2
398 in stock