IXFV36N50P stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More IXFV36N50P IXYS
200 in stock
More IXFV36N50P IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV36N50P IXYS
Original,TO-220
56559 in stock
More IXFV36N50P IXYS
520 in stock
More IXFV36N50P
100 in stock